SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kommande matcher
MAJ 2021
 
15
10:00
lör
10:00    
P11, Övriga anläggningar
P11 » 
Kvibille BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
15
10:15
lör
10:15    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Vinbergs IF
  -      
15
11:00
lör
11:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Dersbovallen A
Valinge-Derome DFF - IF Böljan  -      
15
11:00
lör
11:00    
P11, Kristineslätt Idrottsplats
P11 » 
Falkenberg - IF Böljan Falkenberg
  -      
15
12:00
lör
12:00    
P10, Söndrums IP E
P10 » 
BK Astrio Röd - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
15
13:00
lör
13:00    
F11, Vallen B
F11 » 
Torup/Rydö FF - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
15
13:30
lör
13:30    
F09, Falkenbergs Idrottsplats
F09 » 
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio
  -      
15
14:00
lör
14:00    
F07, Vinåvallen B
F07 » 
Vinbergs IF - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg - Skrea IF
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg - Stafsinge IF
  -      
16
10:00
sön
10:00    
P 13/14, Övriga anläggningar
P 13/14 » 
Skrea IF - IF Böljan Falkenberg
  -      
16
10:30
sön
10:30    
F09, Falkenbergs IP F
F09 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Trönninge IF Röd
  -      
16
11:00
sön
11:00    
P07, Skedalaheds IP 5
P07 » 
Snöstorp Nyhem FF - IF Böljan Falkenberg
  -      
16
14:00
sön
14:00    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Stafsinge IF /Glommens IF  -      
16
14:30
sön
14:30    
F07, Hamravallen D
F07 » 
Tölö IF Svart - IF Böljan
  -      
16
15:00
sön
15:00    
F11, Kornhults IP A
F11 » 
Kornhult/Hishult FF - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
16
15:30
sön
15:30    
P09, Torulund
P09 » 
Torup/Rydö FF - IF Böljan Falkenberg
  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
MAJ 2021
 
15
13:30
lör
13:30    
P07, Söndrums IP D
P07 » 
BK Astrio 1 - IF Böljan Falkenberg
2  -  2  
15
11:00
lör
11:00    
P07, Falkenbergs IP C
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Apel 99 1
5  -  2  
13
11:00
tor
11:00    
P10, Morups IP A
P10 » 
LGM - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
12
19:30
ons
19:30    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Falkenbergs FF7  -  3  
10
18:30
mån
18:30    
Tvååker/Galtabäck - IF Böljan Falkenberg4  -  4  
 
09
16:00
sön
16:00    
F09, Slöinge Ip B
F09 » 
Slöinge - IF Böljan Falkenberg
  -      
09
16:00
sön
16:00    
P10, Falkenbergs IP
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Skrea IF Gul
  -      
09
11:30
sön
11:30    
F09, Håstens Ip
F09 » 
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg
  -      
09
11:00
sön
11:00    
P07, Falkenbergs IP B
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - SRG Himledalen
16  -  0  
09
10:30
sön
10:30    
F07, Falkenbergs IP C
F07 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Tölö IF Grön
2  -  5  

  Fler spelade matcher >>