SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
JUNI 2022
 
30
19:00
tor
19:00    
Herr, Norvalla IP
Herr » 
IF Norvalla - IF Böljan Falkenberg
0  -  7  
30
19:00
tor
19:00    
P07, Klostervallen A
P07 » 
Derome-Åskloster FF - IF Böljan Falkenberg
1  -  2  
29
19:30
ons
19:30    
IF Böljan Falkenberg - Tvååker/Galtabäck6  -  3  
28
19:30
tis
19:30    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan - Stafsinge IF
5  -  2  
28
19:15
tis
19:15    
P07, Varberg Energi Arena konstgräs
P07 » 
Varbergs BoIS FC - IF Böljan Falkenberg
9  -  0  
27
16:15
mån
16:15    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Vinbergs IF
  -      
 
26
17:00
sön
17:00    
P10, Söndrums IP E
P10 » 
BK Astrio P2010 Blå - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
26
15:00
sön
15:00    
F10, Falkenbergs Idrottsplats
F10 » 
IF Böljan Falkenberg - Bk astrio
  -      
23
19:30
tor
19:30    
F09, Falkenbergs IP A
F09 » 
IF Böljan Falkenberg blå - Lilla Träslövs FF
5  -  2  
23
17:30
tor
17:30    
P09, Skrea IP
P09 » 
Skrea - IF Böljan Falkenberg
  -      
22
19:00
ons
19:00    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - IF Centern
4  -  0  
22
19:00
ons
19:00    
P07, Östervi A
P07 » 
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg
3  -  2  
22
17:20
ons
17:20    
P11, Falkenbergs IP F
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Halmstads BK blå
  -      
22
17:00
ons
17:00    
F12, Övrevi
F12 » 
Tvååker Galtabäck - IF Böljan Falkenberg
  -      
22
17:00
ons
17:00    
P11, Cuper
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - BK Astrio Gul
  -      
21
19:00
tis
19:00    
Herr, Glänninge Park A
Herr » 
Laholms FK - IF Böljan
1  -  5  
21
16:45
tis
16:45    
P12, Vinåvallen D
P12 » 
Vinbergs IF Vit - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
20
18:30
mån
18:30    
F07, Esperedsvallen
F07 » 
Oskarströms IS - Sennans IF - IF Böljan
1  -  0  
20
18:00
mån
18:00    
P10, Tuvasvallen 7:match
P10 » 
Trönninge IF - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
 
19
17:00
sön
17:00    
P07, Falkenbergs IP A
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Stafsinge IF
4  -  4  
19
16:00
sön
16:00    
F12, Glönninge Park
F12 » 
Laholm - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
16:00
sön
16:00    
F09, Ankarvallen
F09 » 
Träslövsläge - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
13:00
sön
13:00    
P11, Cuper
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Skrea IF
  -      
19
09:30
sön
09:30    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - HGH
  -      
19
09:15
sön
09:15    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - Centern
  -      
18
11:00
lör
11:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Lilla Träslöv
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Falkenbergs IP E
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Alets IK
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Falkenbergs IP E
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - BK Astrio P2010 Gul
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P11, Tuvasvallen 7:match
P11 » 
Trönninge IF - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
18
09:15
lör
09:15    
F11, Vinåvallen
F11 » 
Vinbergs IF - IF Böljan Falkenberg
  -      
18
09:00
lör
09:00    
F10, Övriga anläggningar
F10 » 
Bk astrio - IF Böljan Falkenberg
  -      
17
17:30
fre
17:30    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Falkenbergs FF
  -      
17
16:00
fre
16:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Slöinge GOIF
  -      
16
19:30
tor
19:30    
P07, Falkenbergs Idrottsplats
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Falkenbergs FF
1  -  2  
16
19:00
tor
19:00    
Herr, Galtabäcks IP
Herr » 
Galtabäcks BK - IF Böljan Falkenberg
1  -  3  
15
19:30
ons
19:30    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio3  -  2  
15
18:30
ons
18:30    
F09, Morups IP B
F09 » 
LGM - IF Böljan Falkenberg blå
  -      
14
19:30
tis
19:30    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan - IF Leikin
2  -  1  
14
18:15
tis
18:15    
P12, Torulund A
P12 » 
Torup/Rydö FF - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
 
12
15:00
sön
15:00    
P09, Övrevi B
P09 » 
Tvååker - IF Böljan Falkenberg
  -      
12
12:00
sön
12:00    
F12, Frillesås IP
F12 » 
Frillesås - IF Böljan Falkenberg
  -      
12
12:00
sön
12:00    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - HGH
  -      
12
10:15
sön
10:15    
P12, Kristineslätt IP 6
P12 » 
Falkenbergs FF - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P11, Falkenbergs IP F
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Stafsinge IF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
P 13, Falkenbergs Idrottsplats
P 13 » 
IF Böljan Falkenberg - Apel 99
  -      
12
09:30
sön
09:30    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Ätrafors/Apel
  -      
11
15:00
lör
15:00    
F10, Falkenbergs Idrottsplats
F10 » 
Centern - IF Böljan Falkenberg
  -      
11
11:45
lör
11:45    
P10, Skrea IP 3
P10 » 
Skrea IF Gul - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
11
11:00
lör
11:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Halmstads BK
  -      
11
10:30
lör
10:30    
P10, Halmstad Arena P5
P10 » 
IF Leikin - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
11
10:00
lör
10:00    
F09, Falkenbergs Idrottsplats
F09 » 
IF Böljan Falkenberg - Lilla Träslövs FF
0  -  4  
11
10:00
lör
10:00    
P11, Kärlekens IP 2
P11 » 
IF Centern - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
09
19:00
tor
19:00    
Herr, Östervi A
Herr » 
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg
2  -  3  
08
19:00
ons
19:00    
F09, Varberg Energi Arena C
F09 » 
Varbergs BoIS FC - IF Böljan Falkenberg blå
9  -  2  
08
19:00
ons
19:00    
P07, Östervi A
P07 » 
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg
1  -  3  
08
17:00
ons
17:00    
F11, Stafsinge IP
F11 » 
stafsinge/LGM - IF Böljan Falkenberg
  -      
07
18:30
tis
18:30    
P07, Övrevi A
P07 » 
Tvååker/Galtabäck - IF Böljan Falkenberg
7  -  2  
07
17:15
tis
17:15    
P09, Håstens IP
P09 » 
Trönninge BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
06
17:00
mån
17:00    
Herrjuniorer (P05/06), Glänninge Park A
Laholms FK - IF Böljan Falkenberg0  -  2  
06
14:00
mån
14:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - Trönninge IF  -      
 
05
17:00
sön
17:00    
F07, Frillesås IP A
F07 » 
Frillesås FF - IF Böljan
1  -  2  
05
17:00
sön
17:00    
P07, Falkenbergs Idrottsplats A
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Trönninge BK P07
4  -  1  
05
13:00
sön
13:00    
P11, Falkenbergs IP E
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Laholms FK
  -      
05
09:30
sön
09:30    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Stafsinge
  -      
04
14:00
lör
14:00    
P11, Söndrums IP G
P11 » 
BK Astrio Gul - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
04
12:30
lör
12:30    
F12, Wegeli IP
F12 » 
HGH - IF Böljan Falkenberg
  -      
04
12:00
lör
12:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Torup/Rydö FF
  -      
04
11:00
lör
11:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Varbergs BoIS
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P10, Falkenbergs IP E
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Oskarströms IS
  -      
04
11:00
lör
11:00    
P10, Falkenbergs IP E
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia Röd
  -      
04
10:30
lör
10:30    
F09, Norvalla IP
F09 » 
Värö United - IF Böljan Falkenberg
6  -  3  
03
19:00
fre
19:00    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Alets IK
3  -  1  
03
17:45
fre
17:45    
F09, Falkenbergs Idrottsplats
F09 » 
IF Böljan Falkenberg - Tvååker galtabäck
  -      
03
16:30
fre
16:30    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - LGM
  -      
02
19:30
tor
19:30    
F07, Falkenbergs IP A
F07 » 
IF Böljan - Lilla Träslövs FF
0  -  4  
02
19:00
tor
19:00    
Herr, Hedevi 1
Herr » 
Ullareds IK - IF Böljan
0  -  1  
02
17:00
tor
17:00    
P09, Morups IP B
P09 » 
LGM - IF Böljan Falkenberg
  -      
01
17:30
ons
17:30    
F11, Övrevi
F11 » 
Tvååker/Galtabäck - IF Böljan Falkenberg
  -      
01
15:45
ons
15:45    
F11, Söndrums IP
F11 » 
BK Astrio - IF Böljan Falkenberg
  -      
MAJ 2022
 
31
19:30
tis
19:30    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan - Vinbergs IF
2  -  1  
31
17:30
tis
17:30    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Torup Rydö
  -      
30
19:45
mån
19:45    
Damjuniorer (F04/05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - Getinge/Slöinge  -      
 
29
17:00
sön
17:00    
F07, Dersbovallen A
F07 » 
Valinge-Derome DFF - IF Böljan
4  -  5  
29
14:00
sön
14:00    
F09, Lindvallen A
F09 » 
Tofta GOIF - IF Böljan Falkenberg blå
4  -  4  
29
14:00
sön
14:00    
P07, Halmstad Arena P9
P07 » 
IS Halmia - IF Böljan Falkenberg
7  -  3  
29
11:00
sön
11:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio
  -      
29
10:30
sön
10:30    
P10, Halmstad Arena P15
P10 » 
Halmstads BK - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
29
09:15
sön
09:15    
P12, AIK-vallen D
P12 » 
Arvidstorps IK vit - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
29
09:00
sön
09:00    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - Snöstorp Nyhem
  -      
28
15:00
lör
15:00    
Herr, Ögärdets IP A
Herr » 
IFK Fjärås - IF Böljan Falkenberg
2  -  2  
28
11:30
lör
11:30    
P 13, Stafsinge IP
P 13 » 
Stafsinge - IF Böljan Falkenberg
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P10, Söndrums IP E
P10 » 
BK Astrio P2010 Gul - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
28
10:00
lör
10:00    
P11, Falkenbergs IP E
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
28
09:00
lör
09:00    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - Centern
  -      
26
14:00
tor
14:00    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Trönninge
  -      
26
10:00
tor
10:00    
F12, Lindvallen
F12 » 
Tofta - IF Böljan Falkenberg
  -      
26
09:00
tor
09:00    
P09, Övriga anläggningar
P09 » 
Hylte - IF Böljan Falkenberg
  -      
25
18:30
ons
18:30    
P07, Västkustvallen
P07 » 
Värö United - IF Böljan Falkenberg
2  -  8  
25
18:00
ons
18:00    
P12, Långås IP B
P12 » 
LGM - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
24
19:00
tis
19:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Kristineslätt Idrottsplats
Falkenbergs FF - IF Böljan Falkenberg  -      
24
18:30
tis
18:30    
Herr, Stafsinge IP 1
Herr » 
Stafsinge IF - IF Böljan
3  -  1  
 
22
17:00
sön
17:00    
P07, Falkenbergs IP A
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Kungsbacka IF
1  -  1  
22
14:30
sön
14:30    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Värö United
  -      
22
12:00
sön
12:00    
F12, Söndrums IP
F12 » 
BK Astrio - IF Böljan Falkenberg
  -      
22
12:00
sön
12:00    
F09, Östervi A
F09 » 
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg blå
0  -  4  
22
11:40
sön
11:40    
F10, Övriga anläggningar
F10 » 
Halmstads bk - IF Böljan Falkenberg
  -      
22
10:30
sön
10:30    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Arvidstorps IK
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P11, Falkenbergs IP F
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - LGM
  -      
22
09:00
sön
09:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Arvidstorps IK vit
  -      
22
08:45
sön
08:45    
F11, Kärlekens IP
F11 » 
IF Centern - IF Böljan Falkenberg
  -      
21
13:00
lör
13:00    
P09, Kristineslätt Idrottsplats
P09 » 
Falkenbergs FF - IF Böljan Falkenberg
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P10, Cuper
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Skottorps IF Vit
  -      
21
11:00
lör
11:00    
P10, Cuper
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia
  -      
21
10:45
lör
10:45    
F11, Övriga anläggningar
F11 » 
IS Halmia - IF Böljan Falkenberg
  -      
21
10:00
lör
10:00    
F09, Cuper
F09 » 
IF Böljan Falkenberg - Torup/Rydö FF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
P11, Kärlekens IP 2
P11 » 
IF Centern - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
20
19:15
fre
19:15    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Lerkils IF
4  -  1  
18
19:30
ons
19:30    
IF Böljan Falkenberg - Kungsbacka IF0  -  6  
18
19:00
ons
19:00    
F07, Cuper
F07 » 
IF Böljan - Snöstorp Nyhem FF
1  -  1  
17
19:30
tis
19:30    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan - Laholms FK
3  -  2  
16
18:30
mån
18:30    
P07, Örnvallen A
P07 » 
Hyltebruks IF - IF Böljan Falkenberg
6  -  2  
 
15
14:00
sön
14:00    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - Oskarström
  -      
15
14:00
sön
14:00    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Vinbergs IF
  -      
15
12:00
sön
12:00    
P 13, Falkenbergs Idrottsplats
P 13 » 
Rinia - IF Böljan Falkenberg
  -      
15
10:00
sön
10:00    
P11, Falkenbergs Idrottsplats
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - HGH FC
  -      
15
09:00
sön
09:00    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Falkenbergs FF
  -      
14
12:00
lör
12:00    
Herr, Tingbergsvallen A
Herr » 
Kungsbacka City FC - IF Böljan Falkenberg
2  -  2  
14
11:00
lör
11:00    
P10, Esperedsvallen
P10 » 
Oskarströms IS - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
14
10:45
lör
10:45    
P12, Vinåvallen D
P12 » 
Vinbergs IF Grön - IF Böljan Falkenberg Blå
  -      
14
10:30
lör
10:30    
F12, Håstens IP
F12 » 
Trönninge BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P10, Åleds IP
P10 » 
Sennans IF - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
14
09:15
lör
09:15    
F09, Falkenbergs IP C
F09 » 
IF Böljan Falkenberg blå - LGM
1  -  4  
14
09:00
lör
09:00    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - Träslövsläge
  -      
13
18:00
fre
18:00    
F10, Falkenbergs Idrottsplats
F10 » 
IF Böljan Falkenberg - HGH
  -      
13
18:00
fre
18:00    
P11, Falkenbergs Idrottsplats
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Laholms FK
  -      
11
18:00
ons
18:00    
F09, Klockarevallen 1
F09 » 
Apel99 - IF Böljan Falkenberg
  -      
11
18:00
ons
18:00    
P11, Vinåvallen D
P11 » 
Vinbergs IF - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
10
19:30
tis
19:30    
P07, Falkenbergs Idrottsplats
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio
2  -  2  
10
19:00
tis
19:00    
Herr, Halmstad Arena Klaraplanen
Herr » 
IF Leikin - IF Böljan
2  -  4  
10
17:15
tis
17:15    
P12, AIK-vallen D
P12 » 
Arvidstorps IK - IF Böljan Falkenberg Vit
  -      
10
tis
00:00    
Herrjuniorer (P05/06), Övriga anläggningar
Tvååker/Galtabäck - IF Böljan Falkenberg  -      
09
19:45
mån
19:45    
Damjuniorer (F04/05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio  -      
09
19:00
mån
19:00    
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg3  -  3  
 
08
16:00
sön
16:00    
F08, Falkenbergs Idrottsplats
F08 » 
IF Böljan Falkenberg - Åsa
  -      
08
15:00
sön
15:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Stafsinge IF
  -      
08
14:45
sön
14:45    
F11, Övriga anläggningar
F11 » 
Alet - IF Böljan Falkenberg
  -      
08
13:00
sön
13:00    
P12, Falkenbergs IP F
P12 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Vinbergs IF Grön
  -      
08
12:45
sön
12:45    
P09, Övriga anläggningar
P09 » 
Kvibille BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
08
11:00
sön
11:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Knäred
  -      
08
11:00
sön
11:00    
P07, Cuper
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Apel99
4  -  2  
07
11:00
lör
11:00    
P10, Cuper
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Blå - Snöstorp Nyhem FF Röd
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P10, Cuper
P10 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Kvibille BK
  -      
07
10:00
lör
10:00    
F09, Falkenbergs IP C
F09 » 
IF Böljan Falkenberg blå - Varbergs BoIS FC
2  -  6  
06
19:00
fre
19:00    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Derome-Åskloster FF
2  -  1  
06
18:30
fre
18:30    
F07, Åsaskolan, konstgräsplan vid Åsa idrottshall
F07 » 
Åsa IF - IF Böljan
3  -  3  
06
18:00
fre
18:00    
F09, Cuper
F09 » 
IF Böljan Falkenberg - Träslövsläge IF
9  -  0  
06
17:30
fre
17:30    
P11, Falkenbergs IP F
P11 » 
IF Böljan Falkenberg Vit - Skrea IF
  -      
06
17:00
fre
17:00    
F10, Övriga anläggningar
F10 » 
Astrio röd - IF Böljan Falkenberg
  -      
06
16:45
fre
16:45    
F11, Övriga anläggningar
F11 » 
Halmstad BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
05
19:30
tor
19:30    
IF Böljan Falkenberg - Laholms FK2  -  4  
04
19:00
ons
19:00    
P07, Bukärrs IP
P07 » 
Kullavik IF - IF Böljan Falkenberg
4  -  2  
03
19:30
tis
19:30    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan - Ullareds IK
2  -  1  
03
19:00
tis
19:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Tuvasvallen IP A
Trönninge IF - IF Böljan Falkenberg  -      
 
01
17:00
sön
17:00    
P07, Vallen A
P07 » 
Torup/Rydö FF - IF Böljan Falkenberg
2  -  3  
01
14:00
sön
14:00    
F08, Övriga anläggningar
F08 » 
Onsala - IF Böljan Falkenberg
  -      
01
14:00
sön
14:00    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Varbergs BoIS
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Blå - Skrea IF
  -      
01
12:00
sön
12:00    
P12, Falkenbergs Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Vit - Stafsinge
  -      
01
10:00
sön
10:00    
F12, Övriga anläggningar
F12 » 
Vinbergs if - IF Böljan Falkenberg
  -      
01
10:00
sön
10:00    
P 13, Falkenbergs Idrottsplats
P 13 » 
IF Böljan Falkenberg - Arvidstorp IK
  -      
APRIL 2022
 
30
10:00
lör
10:00    
F09, Vinåvallen C
F09 » 
Vinbergs IF - IF Böljan Falkenberg
1  -  2  
29
18:45
fre
18:45    
Herr, Halmstad Arena P1
Herr » 
IF Leikin - IF Böljan Falkenberg
3  -  5  
28
19:00
tor
19:00    
P07, Falkenbergs Idrottsplats A plan
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Derome-Åskloster FF
4  -  2  
27
19:30
ons
19:30    
F07, Falkenbergs IP A-plan
F07 » 
IF Böljan - Lerkils IF
0  -  1  
 
24
11:00
sön
11:00    
P07, Halmstad Arena P6
P07 » 
Halmstads BK - IF Böljan Falkenberg
10  -  1  
23
13:00
lör
13:00    
Herr, Kungsbacka sportcenter 10
Herr » 
Kungsbacka IF - IF Böljan Falkenberg
2  -  0  
23
10:00
lör
10:00    
F09, Falkenbergs Idrottsplats
F09 » 
IF Böljan Falkenberg - Tofta
  -      
23
09:00
lör
09:00    
P11, Falkenbergs Idrottsplats
P11 » 
Hallarna Cup - IF Böljan Falkenberg
  -      
23
08:00
lör
08:00    
P11, Cuper
P11 » 
Hallarna Cup - IF Böljan Falkenberg
  -      
23
07:45
lör
07:45    
F11, Söndrums IP - Halmstad
F11 » 
Hallarna cupen - IF Böljan Falkenberg
  -      
22
18:00
fre
18:00    
F08, Falkenbergs Idrottsplats
F08 » 
IF Böljan Falkenberg - Alet
  -      
20
18:30
ons
18:30    
P07, Cuper
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Varbergs BoIS FC
5  -  3  
19
19:00
tis
19:00    
Herr, Övriga anläggningar
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Falkenbergs FF
  -      
 
15
14:00
fre
14:00    
F08, Falkenbergs Idrottsplats
F08 » 
IF Böljan Falkenberg - Tofta
  -      
14
19:30
tor
19:30    
Herr, Falkenbergs IP A
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - IF Norvalla
2  -  1  
 
09
15:00
lör
15:00    
F08, Övriga anläggningar
F08 » 
Lerum - IF Böljan Falkenberg
  -      
09
14:00
lör
14:00    
P10, Kristineslätt Idrottsplats
P10 » 
Skrea IF - IF Böljan Falkenberg
  -      
09
12:45
lör
12:45    
F12, Övrevi
F12 » 
Tvååker IF - IF Böljan Falkenberg
  -      
09
12:00
lör
12:00    
P07, Falkenbergs Idrottsplats
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Värö United
  -      
07
19:30
tor
19:30    
Herr, Falkenbergs Idrottsplats
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Alets IK
  -      
 
03
14:00
sön
14:00    
F08, Hedevi Konstgräs
F08 » 
Apel 99 - IF Böljan Falkenberg
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - Laholm  -      
03
10:00
sön
10:00    
P10, Övriga anläggningar
P10 » 
Skrea IF - IF Böljan Falkenberg
  -      
03
09:00
sön
09:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Stafsinge
  -      
02
12:30
lör
12:30    
Herr, Vinåvallen B
Herr » 
Vinbergs IF (D3H) - IF Böljan (D4H)
2  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
LGM - IF Böljan Falkenberg  -      
MARS 2022
 
27
16:00
sön
16:00    
Herr, Falkenbergs Idrottsplats
Herr » 
Falkenbergs FF - IF Böljan Falkenberg
  -      
27
16:00
sön
16:00    
P07, Falkenbergs Idrottsplats
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - IF Leikin
  -      
27
10:30
sön
10:30    
P12, Kristineslätt Idrottsplats
P12 » 
LGM - IF Böljan Falkenberg
  -      
26
13:30
lör
13:30    
F08, Övriga anläggningar
F08 » 
Kullavik - IF Böljan Falkenberg
  -      
26
10:00
lör
10:00    
P 13, Cuper
P 13 » 
Oskarström - IF Böljan Falkenberg
  -      
 
20
18:00
sön
18:00    
F08, Falkenbergs Idrottsplats
F08 » 
IF Böljan Falkenberg - LGM
  -      
20
17:00
sön
17:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Glänningesjö Park
Laholm FK (F06) - IF Böljan Falkenberg  -      
20
15:15
sön
15:15    
P09, Kristineslätt Idrottsplats
P09 » 
Falkenbergs FF - IF Böljan Falkenberg
  -      
20
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - Ullared   -      
20
09:20
sön
09:20    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - vinberg
  -      
20
09:15
sön
09:15    
P07, Kristineslätt Idrottsplats
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Apel 99
  -      
20
09:00
sön
09:00    
F12, Falkenbergs Idrottsplats
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Vinbergs IF
  -      
20
09:00
sön
09:00    
P12, Vinåvallen, Vinberg
P12 » 
Vinberg - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
14:15
lör
14:15    
P11, Falkenbergs Idrottsplats
P11 » 
Snöstorp Nyhem - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
14:15
lör
14:15    
P11, Falkenbergs Idrottsplats
P11 » 
Snöstorp Nyhen - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
11:45
lör
11:45    
P12, Kombihallen, Halmstad
P12 » 
Halmstad BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
11:00
lör
11:00    
Herr, Falkenbergs Idrottsplats
Herr » 
Genevad/Veinge - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
08:30
lör
08:30    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Falkenbergs FF
  -      
15
16:20
tis
16:20    
F11, Falkenbergs Idrottsplats
F11 » 
IF Böljan Falkenberg - Vinberg
  -      
14
19:30
mån
19:30    
Herr, Falkenbergs IP
Herr » 
IF Böljan (D4H) - Stafsinge IF (D3H)
1  -  2  
14
16:00
mån
16:00    
P07, Falkenbergs Idrottsplats
P07 » 
IF Böljan Falkenberg - Skrea IF P06
  -      
 
13
16:00
sön
16:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Skeddas hed IP
Snöstorp Nyhem F06 - IF Böljan Falkenberg  -      
13
16:00
sön
16:00    
P12, Kristineslätt Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg - Rinia
  -      
12
16:20
lör
16:20    
F08, Kobben
F08 » 
Askim - IF Böljan Falkenberg
  -      
12
15:00
lör
15:00    
Herr, Övriga anläggningar
Herr » 
Skottorp - IF Böljan Falkenberg
  -      
12
13:30
lör
13:30    
F11, Cuper
F11 » 
OIS Cupen - IF Böljan Falkenberg
  -      
 
06
16:15
sön
16:15    
Damjuniorer (F04/05/06), Söndrums IP plan 11
BK Astrio F06 - IF Böljan Falkenberg  -      
06
14:35
sön
14:35    
P09, Ögärdet IP
P09 » 
IFK Fjärås - IF Böljan Falkenberg
  -      
05
16:00
lör
16:00    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - If Centern  -      
05
14:30
lör
14:30    
P12, Kristineslätt Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg - Rinia
  -      
05
14:00
lör
14:00    
Herr, Falkenbergs Idrottsplats
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Bärnared
  -      
05
13:30
lör
13:30    
P12, Kristineslätt Idrottsplats
P12 » 
IF Böljan Falkenberg - LGM
  -      
05
11:30
lör
11:30    
F08, Ullared Konstgräs
F08 » 
Apel 99 - IF Böljan Falkenberg
  -      
FEBRUARI 2022
 
27
14:00
sön
14:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - Halmstad Bk F05  -      
 
20
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer (P05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - IS Halmia  -      
20
11:20
sön
11:20    
P07, Halmstad Arens P6
P07 » 
Halmstad BK P07 - IF Böljan Falkenberg
  -      
19
16:00
lör
16:00    
F08, Falkenbergs Idrottsplats
F08 » 
IF Böljan Falkenberg - Sennan
  -      
19
14:00
lör
14:00    
Herr, Falkenbergs Idrottsplats
Herr » 
IF Böljan Falkenberg - Galtabäck
  -      
 
13
14:00
sön
14:00    
Damjuniorer (F04/05/06), Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - If centern  -      
13
12:25
sön
12:25    
P09, Söndrum IP
P09 » 
Astrio BK - IF Böljan Falkenberg
  -      
12
16:00
lör
16:00    
Herr, Kristineslätt Idrottsplats
Herr » 
Skrea - IF Böljan Falkenberg
  -      
JANUARI 2022
 
30
14:00
sön
14:00    
HGH - IF Böljan Falkenberg  -      
 
21
16:00
fre
16:00    
P09, Falkenbergs Idrottsplats
P09 » 
IF Böljan Falkenberg - Seriespel
  -      
DECEMBER 2021
 
11
10:00
lör
10:00    
F12, Tångsskolans idrottshall
F12 » 
IF Böljan Falkenberg - Bk Astrio
  -