SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Herr
IF Böljan
Senior
Herr
Dam
Herrjuniorer
Flickor
F2009
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016/2017
Pojkar
P2009
P2010
P2011
P2012
P2014
P2015/2016
P2017
Mixade grupper
P/F 2018
Målvaktsgrupp
Fotbollslekis
Landslagets fotbollsskola
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
IF Böljan
Senior
Herr
Dam
Herrjuniorer
Flickor
F2009
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
F2016/2017
Pojkar
P2009
P2010
P2011
P2012
P2014
P2015/2016
P2017
Mixade grupper
P/F 2018
Målvaktsgrupp
Fotbollslekis
Landslagets fotbollsskola
IF Böljan
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2024: Div 3 Sydvästra Götaland
2024: Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2024
2023: Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2023
2023: DM Herrar 1/8 finaler
2023: DM Herrar Grupp 11
2023: Kval till div 2 herrar, omg. 1
2023: Nivå 1 Herrar Södra
2023: Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar
2022: Division 4 Herr Halland
2022: Klass 1 Herr Halland Södra
2022: Träningsmatcher Div. 1 - Div. 3 herrar
2021: Division 4 Herr Halland
2021: Klass 1 Herr Halland
2019: Div. 5 Herrar
2019: Klass 1 herrar
DECEMBER 2023
02
12:00
lör
12:00
Kristineslätt IP 5
IF Böljan (D3H)
- IS Halmia (D3H)
4 - 1
FEBRUARI 2024
10
14:00
lör
14:00
Kristineslätt Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg
- Galtabäck BK
-
17
14:00
lör
14:00
Påskbergsvallen konstgräs
Varbergs BoIS P19 -
IF Böljan Falkenberg
-
25
16:00
sön
16:00
Kristineslätt Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg
- BK Viljan
-
27
18:45
tis
18:45
Kristineslätt Idrottsplats
Falkenbergs FF -
IF Böljan Falkenberg
-
MARS 2024
02
12:00
lör
12:00
Vinåvallen
Vinbergs IF -
IF Böljan Falkenberg
-
16
14:00
lör
14:00
Kristineslätt Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg
- Skrea IF
-
22
19:30
fre
19:30
Ängås IP
Lerkils IF -
IF Böljan Falkenberg
-
29
13:00
fre
13:00
Kungsbacka
Tölö IF -
IF Böljan Falkenberg
-
APRIL 2024
05
19:30
fre
19:30
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Vejby IF
6 - 2
14
14:00
sön
14:00
Ryttarvallen 1, Gislaved
Gislaveds IS -
IF Böljan Falkenberg
1 - 2
19
19:30
fre
19:30
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Åsa IF
-
26
18:30
fre
18:30
Vinåvallen A
Vinbergs IF -
IF Böljan Falkenberg
-
MAJ 2024
04
13:00
lör
13:00
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Stafsinge IF
-
08
19:00
ons
19:00
Galtabäcks IP
Galtabäcks BK -
IF Böljan Falkenberg
-
18
14:30
lör
14:30
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- IS Halmia
-
25
14:00
lör
14:00
Bjärshögs IP - Swedoor Arena
Åstorps FF -
IF Böljan Falkenberg
-
31
19:30
fre
19:30
Viskavallen A
Kinna IF -
IF Böljan Falkenberg
-
JUNI 2024
07
19:30
fre
19:30
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Skene IF
-
16
13:00
sön
13:00
Skärsjövallen 1, Markaryd
Markaryds IF -
IF Böljan Falkenberg
-
20
19:30
tor
19:30
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Gislaveds IS
-
AUGUSTI 2024
03
14:00
lör
14:00
Vejby IP A-Plan
Vejby IF -
IF Böljan Falkenberg
-
09
19:00
fre
19:00
Vävarevallen A-plan
Skene IF -
IF Böljan Falkenberg
-
17
13:00
lör
13:00
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Markaryds IF
-
25
13:00
sön
13:00
Stafsinge IP 1
Stafsinge IF -
IF Böljan Falkenberg
-
30
19:00
fre
19:00
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Galtabäcks BK
-
SEPTEMBER 2024
06
19:00
fre
19:00
Örjans Vall
IS Halmia -
IF Böljan Falkenberg
-
13
19:00
fre
19:00
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Åstorps FF
-
20
19:30
fre
19:30
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Kinna IF
-
28
14:00
lör
14:00
Åsa IP A
Åsa IF -
IF Böljan Falkenberg
-
OKTOBER 2024
05
13:00
lör
13:00
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg
- Vinbergs IF
-