SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Dam
IF Böljan
Senior
Herr
Dam
Herrjuniorer
Flickor
F2009
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
Pojkar
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015/2016
Mixade grupper
F/P 2016/2017
P/F 2018
Målvaktsgrupp
Fotbollslekis
Landslagets fotbollsskola
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
IF Böljan
Senior
Herr
Dam
Herrjuniorer
Flickor
F2009
F2010
F2011
F2012
F2013
F2014
F2015
Pojkar
P2009
P2010
P2011
P2012
P2013
P2014
P2015/2016
Mixade grupper
F/P 2016/2017
P/F 2018
Målvaktsgrupp
Fotbollslekis
Landslagets fotbollsskola
IF Böljan
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM Damer Grupp 3 Div. 3-4
2024: Träningsmatcher Div. 3 damer
2024: Träningsmatcher Juniorer Göteborg Flick
2024: Träningsmatcher Övriga serier damer
2021: Division 5 Flick (16 år)
2020: Div. 5 Flickor (16 år)
2020: Div. 5 Flickor (16 år)
2019: Div. 8 Flickor (14 år) Mellersta
2019: Div. 8 Flickor Gr A Höst
2018: Flickor Div. 9 geo Gr A Höst
2018: Flickor Div. 9 Grupp 3
2018: Flickor Div. 9 Halland
2017: F12 9-manna Kompisligan Grupp 1 Höst
2017: F12 9-manna Kompisligan Grupp 2 vår
2016: F11 7-m Halmstad/Laholm Kompisligan
2016: F11 7-m Halmstad/Laholm Kompisligan
2016: F12 7-m Klass 3 Mellersta Höst Kompisligan
2016: F12 7-m Klass 3 Mellersta Kompisligan
FEBRUARI 2024
03
14:00
lör
14:00
Kärlekens IP 3
IF Centern (D3D) -
IF Böljan Falkenberg (D3D)
2 - 1
11
14:15
sön
14:15
Kristineslätt IP 5
LGM (D4D) -
IF Böljan Falkenberg (D3D)
0 - 7
15
19:30
tor
19:30
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg Dam
- LGM
-
18
14:00
sön
14:00
Vinåvallen B
Vinbergs IF (D3D) -
IF Böljan Falkenberg (D3D)
4 - 3
24
12:00
lör
12:00
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg
- Tölö IF
3 - 1
MARS 2024
15
19:00
fre
19:00
Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Lerums IS (F17) -
IF Böljan Falkenberg (F17)
6 - 1
17
14:00
sön
14:00
Örnvallen konstgräs
Hyltebruks IF -
IF Böljan Falkenberg
2 - 4
23
14:00
lör
14:00
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg U-lag
- Onsala
-
24
10:15
sön
10:15
Kristineslätt IP 5
LGM -
IF Böljan Falkenberg
-
24
14:15
sön
14:15
Falkenbergs IP
IF Böljan Falkenberg (Utv.)
- Onsala BK (F07)
-
27
19:00
ons
19:00
Hedevi 4
IF Böljan Falkenberg
- Ullareds IK
-