SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IF Böljan
Fotboll

Matcher
DECEMBER 2023
 
10
12:00
sön
12:00    
Kristineslätt Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg Vit - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
FEBRUARI 2024
 
03
14:00
lör
14:00    
Kristineslätt IP 5
IF Böljan (Utv.) - Vapnö IF (Utv.)2  -  3  
03
16:30
lör
16:30    
Kristineslätt IP 5
IF Böljan Falkenberg (Utv.) - GoIF Ginsten (D6H)9  -  0  
 
18
10:15
sön
10:15    
Kristineslätt IP 5
Glommens IF (Utv.) - IF Böljan (Utv.)2  -  0  
 
24
14:00
lör
14:00    
Cuper
IF Böljan Falkenberg (P07) - Laholms FK (P07)2  -  3  
MARS 2024
 
10
14:00
sön
14:00    
Cuper
 
IF Böljan Falkenberg Herrjuniorer - Åsa  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
Falkenbergs IP
IF Böljan (Utv.) - Träslövsläge IF (Utv.)2  -  2  
 
22
19:00
fre
19:00    
Tranevall
HGH FC (D6H) - IF Böljan Falkenberg (Utv.)5  -  2  
 
29
12:00
fre
12:00    
Falkenbergs IP
IF Böljan Falkenberg (P07) - Trönninge BK (P07)7  -  1  
APRIL 2024
 
17
19:30
ons
19:30    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - IF Centern 0  -  6  
 
22
19:30
mån
19:30    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg U - Skrea IF 3  -  0  
24
18:30
ons
18:30    
Övrevi A
Tvååkers IF - IF Böljan Falkenberg6  -  4  
26
18:45
fre
18:45    
Vapnö IP 2
Vapnö IF U - IF Böljan Falkenberg U0  -  4  
 
29
19:30
mån
19:30    
Ängås IP D
Lerkils IF - IF Böljan Falkenberg  -      
MAJ 2024
 
03
19:00
fre
19:00    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg U - IF Centern1  -  0  
 
08
19:30
ons
19:30    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - BK Astrio0  -  2  
 
13
18:30
mån
18:30    
Halmstad Arena P11
IF Leikin - IF Böljan Falkenberg U6  -  1  
 
30
19:45
tor
19:45    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - Vinbergs IF 1  -  7  
31
19:00
fre
19:00    
Glänninge Park D3
Laholms FK U - IF Böljan Falkenberg U0  -  2  
JUNI 2024
 
10
19:00
mån
19:00    
Getinge IP 1
Getinge IF - IF Böljan Falkenberg U9  -  3  
16
15:00
sön
15:00    
Kristineslätt IP 1
IF Böljan (Utv.) - Hammarby IF FF (P08)2  -  2  
16
15:00
sön
15:00    
Kristineslätt IP 1
IF Böljan (Utv.) - Hammarby IF FF (P08)2  -  2  
 
19
19:00
ons
19:00    
Håstens IP A
Trönninge BK - IF Böljan Falkenberg1  -  6  
23
14:00
sön
14:00    
Skrea IP 1
Skrea IF - IF Böljan Falkenberg U  -      
 
26
19:30
ons
19:30    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg - IFK Fjärås 3  -  2  
27
19:30
tor
19:30    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg U - Vapnö IF U0  -  3  
JULI 2024
 
03
19:00
ons
19:00    
Kärlekens IP
IF Centern - IF Böljan Falkenberg0  -  2  
04
19:30
tor
19:30    
Falkenbergs Idrottsplats
IF Böljan Falkenberg U - Andersbergs IK11  -  1  
AUGUSTI 2024
 
06
19:00
tis
19:00    
Kärlekens IP 2
IF Centern - IF Böljan Falkenberg U  -      
07
19:30
ons
19:30    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Tvååkers IF   -      
 
14
ons
00:00    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Lerkils IF  -      
18
sön
00:00    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg U -   -      
18
11:00
sön
11:00    
Söndrums IP B
BK Astrio - IF Böljan Falkenberg  -      
 
22
19:30
tor
19:30    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg U - IF Leikin   -      
 
28
ons
00:00    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Särö Kullavik IF   -      
28
18:30
ons
18:30    
L:a Tjärby IP A
Lilla Tjärby IK - IF Böljan Falkenberg U  -      
SEPTEMBER 2024
 
04
ons
00:00    
Östervi A
Lilla Träslövs FF - IF Böljan Falkenberg  -      
05
19:30
tor
19:30    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg U - Laholms FK U  -      
 
11
ons
00:00    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Onsala BK  -      
15
14:00
sön
14:00    
Halmstad Arena Klaraplanen
Andersbergs IK - IF Böljan Falkenberg U  -      
 
19
19:00
tor
19:00    
Vinåvallen B
Vinbergs IF - IF Böljan Falkenberg  -      
22
14:00
sön
14:00    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg U - Getinge IF   -      
 
25
19:30
ons
19:30    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Åsa IF   -      
OKTOBER 2024
 
02
19:30
ons
19:30    
Falkenbergs IP A
IF Böljan Falkenberg - Trönninge BK   -      
 
07
19:30
mån
19:30    
Ögärdets IP B
IFK Fjärås - IF Böljan Falkenberg  -      
10
19:00
tor
19:00    
Åsa C
Åsa IF - IF Böljan Falkenberg  -