SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Matcher
APRIL 2022
 
03
10:00
sön
10:00    
Övriga anläggningar
Skrea IF - IF Böljan Falkenberg  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Kristineslätt Idrottsplats
Skrea IF - IF Böljan Falkenberg  -      
MAJ 2022
 
07
11:00
lör
11:00    
Cuper
IF Böljan Falkenberg Blå - Snöstorp Nyhem FF Röd  -      
07
11:00
lör
11:00    
Cuper
IF Böljan Falkenberg Vit - Kvibille BK  -      
 
14
10:00
lör
10:00    
Åleds IP
Sennans IF - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
14
11:00
lör
11:00    
Esperedsvallen
Oskarströms IS - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
 
21
11:00
lör
11:00    
Cuper
IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia  -      
21
11:00
lör
11:00    
Cuper
IF Böljan Falkenberg Vit - Skottorps IF Vit  -      
 
28
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP E
BK Astrio P2010 Gul - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
29
10:30
sön
10:30    
Halmstad Arena P15
Halmstads BK - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
JUNI 2022
 
04
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Vit - Oskarströms IS  -      
04
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - IS Halmia Röd  -      
 
11
10:30
lör
10:30    
Halmstad Arena P5
IF Leikin - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
11
11:45
lör
11:45    
Skrea IP 3
Skrea IF Gul - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
 
18
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Vit - Alets IK  -      
18
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - BK Astrio P2010 Gul  -      
 
20
18:00
mån
18:00    
Tuvasvallen 7:match
Trönninge IF - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
26
17:00
sön
17:00    
Söndrums IP E
BK Astrio P2010 Blå - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
AUGUSTI 2022
 
13
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Vit - Vessigebro BK  -      
13
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - IF Centern Blå  -      
 
20
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - Halmstads BK  -      
21
12:00
sön
12:00    
Ätrans IP A
Apel 99 - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Halmstad Arena P15
IF Leikin - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
28
11:00
sön
11:00    
Cuper
IF Böljan Falkenberg Vit - BK Astrio  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - BK Astrio P2010 Gul  -      
04
15:30
sön
15:30    
Örnvallen konstgräs
Hyltebruks IF - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
 
10
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Vit - Skottorps IF Vit  -      
11
16:00
sön
16:00    
Glänninge Park D1
Laholms FK - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
 
15
18:00
tor
18:00    
Kornhults IP A
Kornhult/Hishult FF - IF Böljan Falkenberg Vit  -      
17
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Blå - HGH FC  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Söndrums IP konstgräs
BK Astrio P2010 Blå - IF Böljan Falkenberg Blå  -      
24
11:00
lör
11:00    
Falkenbergs IP E
IF Böljan Falkenberg Vit - Slöinge GOIF  -